Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nábor pro nové členy

Staň se i Ty dobrovolným hasičem

Být dobrovolným hasičem je jedinečná zkušenost pro celý Váš život. Systémem vzdělávání a odborným výcvikem dosáhnete znalostí, schopností, které budete využívat i ve svém osobním životě. Pokud vstoupíte do sboru, budete zařazeni do výcviku, kde Vás seznámíme se základy hasičské činnosti. Další odborný růst záleží jen na Vašem individuálním přístupu.

Hledáme muže i ženy v dobré zdravotní, fyzické i psychické kondici, ochotné nezištně pomáhat svým spoluobčanům.
Být hasičem je poslání, které zahrnuje hodně práce nejen při požárech ale i jiných událostech. Činnost ve sboru není jenom zásahová, ale je i kulturní a sportovní. Jednotka požární ochrany (JPO) města Pilníkov je z hlediska plošného pokrytí zařazena do kategorie JPO 5. Jedná se o JPO se členy, kteří výkon služby vykonávají dobrovolně, tzn. vykonávají službu v jednotce na základě dohod o členství v jednotce. Odměnou pro Vás bude někdy trochu vděku a Váš vlastní dobrý pocit. Uzemní působnost je zpravidla na celém katastru města Pilníkov a v případech vyššího stupně požárního nebezpečí je působnost zvětšena na výzvu operačního střediska Hasičského záchranného sboru Královéhradeckého kraje. Před zařazením do výjezdové jednotky Vám zajistíme veškerou potřebnou přípravu.

 

Co získáte ?

vyšší společenský kredit
vzdělaní a znalosti a činnost v netradičním oboru
kolektiv lidí, kteří Vás nezklamou
 

Co požadujeme ?

dobrý fyzický a zdravotní stav
věk minimálně 18 let
bydliště v Pilníkově nebo blízké okolí
obětavost a vytrvalost
 
V případě dotazu nebo zájmu nás kontaktujte na email liborlunak@seznam.cz  nebo
osobně v hasičské zbrojnici v Pilníkově, vždy v úterý mezi 15 až 17 hodinou.
 

Nebojte se napsat, za napsání nic nedáte rádi Vám odpovíme nebo se opravdu zastavte v hasičské zbrojnici, vždy když uvidíte, že tam někdo je neváhejte a přijděte budeme moc rádi.

Hasiči města Pilníkov.

 

 

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář